celkem inzerátů: 32 295  |  inzerce za 24 hodin: 980

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Nápověda 

Nápověda

Nápověda
Základní informace

 • Jak i-Bazar.cz funguje?
  i-Bazar.cz slouží k bezplatnému zprostředkování prodeje - k tzv. inzerci zdarma. Rozhodnete se například prodat starou pračku, vložíte zdarma inzerát na i-Bazar.cz, ten se ihned začne zobrazovat ostatním návštěvníkům. Pokud je Váš inzerát zaujme, mohou se Vám ozvat přes kontaktní formulář (který je u inzerátu), tato odpověď Vám ihned dorazí emailem. Pokud jste u inzerátu povolili zobrazení Vašich kontaktních údajů přímo (nedoporučujeme z důvodu možného zneužití), může Vás zájemce kontaktovat přímo telefonicky nebo emailem. Jakmile pračku prodáte, inzerát zase smažete a ten se přestane zobrazovat.
 • Jak dlouho bude můj inzerát zveřejněn?
  Inzeráty se automaticky mažou po h dnech, svůj inzerát si ale můžete vymazat kdykoliv dříve.

Vkládání inzerátů

 • Zaplatím něco za vložení inzerátu?
  Ne, inzerce je pro všechny zdarma, nutné je ale dodržovat podmínky inzerce. Zpoplatněné jsou pouze nadstandardní služby jako topování a zvýraznění inzerátu. Výjimku tvoří inzeráty v komerčních sekcích Práce a Služby, vložení inzerátů do těchto sekcí je zpoplatněno.
 • Nemohu vložit inzerát, prý inzerát nesplňuje podmínky inzerce?
  Je možné, že máte zablokovaný přístup pro vkládání inzerátů, případně inzerát který vkládáte porušuje podmínky inzerce. Pokud znáte podmínky inzerce a víte, že inzerát je vpořádku, kontaktujte nás a problém vyřešíme. Výjimečně se stane, že Vás systém blokuje i při vkládání běžného inzerátu.

Mazání a úpravy inzerátů

 • Jak smažu svůj inzerát?
  Pod každým inzerátem je odkaz na smazání inzerátu, po zadání hesla budete moci inzerát smazat. Z hlavní strany i-Bazar.cz vede také odkaz na smazání inzerátu, kde je umožněno i jeho vyhledávání podle emailu nebo čísla inzerátu.
 • Jak změním text/cenu/kontakty.. u svého inzerátu?
  Odkaz na editaci je umístěn stejně jako odkaz na smazání (viz bod 2.) pod každým inzerátem a také na hlavní straně i-Bazar.cz pod výpisem kategorií. Po zadání hesla je umožněna editace inzerátu.
 • Zapomněl jsem heslo.
  Zde je odkaz na zaslání zapomenutého hesla: Zapomenuté heslo (dostupný také z úvodní strany).
 • K inzerátu se mi nepřipojily fotografie.
  Vkládat lze pouze fotografie typu JPEG (přípona .jpg), jejich nahrání na server může trvat déle. Pokud se Vám nedaří fotografie vložit, zřejmě vkládáte nesprávný typ fotografií.

Topování a zvýrazňování inzerátů

 • Nemohu odeslat SMS na uvedené číslo pro topování (zvýraznění) inzerátu.
  Zkontrolujte, zda máte povoleno odesílání premium SMS z Vašeho telefonního čísla, většina problémů je ukryta v zákazu premium SMS.
 • Odeslal jsem SMS, ale inzerát nebyl topován (zvýrazněn).
  Zřejmě jste špatně zadali text do SMS, nebo nám SMS nebyla doručena. Kontaktujte nás.
 • Jak dlouho po odeslání SMS se provede topování (zvýraznění) inzerátu?
  Ihned (během pár sekund).

Vyhledávání

 • Jak najdu svůj inzerát?
  Jedna možnost je zadat email nebo číslo inzerátu do vyhledávacího pole, druhá možnost je na stránce s vyhledáváním inzerátů pro smazání zadat další Vaše údaje.

Podvody, bezpečnost

 • Jak poznám bezpečný inzerát?
  Raději uvedeme typické znaky pro podvodné inzeráty, pokud inzerát nějaký z těchto znaků splňuje, doporučujeme se mu vyhnout.

  • inzerát je psaný lámanou češtinou (přeloženo automaticky z cizího jazyka), většinou jde o prodej exotických zvířat (papoušci, opice), psů (jorkšírský teriér, buldoci, maltézáčci) nebo nejnovějších modelů elektroniky (drahé mobilní telefony, notebooky apod. Obvykle za poloviční cenu než je obvyklá cena).

   Příklady takových inzerátů:

   baby maltském pro přijetí
   tohoto malého bejby je připraven jít k přijetí. Ona je ručně vzkříšen, seznámili s dalšími zvířata v zájmovém chovu, AKC registroval v současné době na shots.she má 12 měsíců záruka zdraví z Ministerstva s volně žijícími zvířaty a živočišnými husbandry.contact pro více informací


   Africké Grey Papoušci pro přijetí.
   Kongo afrických Grey papoušci jsou připraveni jít ven, aby každá osoba, že jim dá mnoho lásky a péče. Jsou krásné, tak roztomilé, že vás bude milovat, nízké temparament, a velmi hravá. Budou rozumět lidské bytosti a bude se snadno přizpůsobit znal prostředí.


   Dva roztomilý papoušek papoušek hyacint pro přijetí
   Tyto papoušek papoušci jsou velmi elegantní, veterináři kontrolují, dewormed, AKC, CKC, rodokmen a v současné době na záběr a bude přichází se svou klecí. Tam rádi hrají s dětmi a dalšími zvířaty. Máte-li zájem, kontaktujte pro bližší informace a obrázky.


   Samsung i900 Omnia(3650KC)
   Generální 2G sítě GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
   3G sítí HSDPA 2100HSDPA 850 / 1900 - americká verze
   Oznámil 2.008, červen
   Stav k dispozici. Vydáno 2008, červenec
   Velikost Rozměry 112 x 56,9 x 12,5 mm
   Hmotnost 122 g
   Displej typu TFT dotykovou obrazovkou, 256K barev (65K efektivních)
   Rozměry 240 x 400 pixelů, 3,2 palce- Akcelerometr čidlo pro auto-střídat
   - Rukopisu
   Typ vyzvánění Polyfonní vyzvánění, MP3
   Přizpůsobení Stáhnout
   Vibrace Ano
   Paměť telefonního seznamu prakticky neomezený poznámek a polí, Photocall
   Výzva záznamy prakticky neomezený
   Karty microSD (TransFlash), až 8GB, koupit paměti- 128 MB RAM, 256 MB ROM
   - 624MHz procesor Marvell PXA312
   - 8 GB vnitřní paměti GB/16
   Data GPRS třídy 12 (4 1 / 2 3 / 2 3 / 1 4 sloty), 32 - 48 kbps
   HSCSD Ne
   EDGE třídy 12
   3G HSDPA, 7.2 Mbps
   WLAN Wi-Fi 802.11b / g
   Bluetooth Ano, v2.0 s A2DP
   Infračervený port Ne
   USB Ano, v2.0
   Funkce OS Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional
   Zprávy SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
   Prohlížeč WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS kanály
   Hry Ano Java stahovatelná, aby bylo nyní
   Barvy moderní černá


  • inzerent po Vás požaduje (většinou opět lámanou češtinou nebo cizím jazykem) zaslat peníze přes službu Western Union někam do zahraničí (Nigérie, Velká Británie, USA...). Peníze zaslané přes Western Union jsou prakticky nevystopovatelné a nevymahatelné. Inzerent je navíc v takovém případě anonymní.

  • inzeráty, které se maskují jako práce na doma – většinou se jedná o pyramidové systémy (multilevel, MLM, letadla), více na Multilevel, cesta k bohatství či do pekel?
   tyto inzeráty jsou většinou cíleny na matky na MD, důchodce a studenty – tedy na tu skupinu lidí, která ma problém najít brigádu nebo přivýdělek.
   Tyto inzeráty jsou hodně často psány špatnou češtinou, kontaktní emaily jsou většinou na Seznam.cz, Centrum.cz, Gmail.com apod. (firma, která hledá zaměstnance, brigádníky má většinou firemní email něco@firma.cz).
   Obvykle se jedná o nabídky typu vkládání letáků do obálek, kopírování disket, šíření informací o fotbalovém klubu apod.

   příklady:

   Přivýdělek pro maminky na md Dvě hodiny denně vám přinesou finanční nezávislost. Chtěli byste letos získat další zdroj příjmů ? Já a můj společník hledáme několik lidí, kteří skutečně chtějí dosáhnout finanční nezávislost. Je vaše finanční budoucnost natolik důležitá, že jste ochotni vložit své úsilí, budete-li přesvědčeni, že vás to opravdu přivede k finanční nezávislosti ? Odpovíte-li ano, pak už ani chvilku nečekejte. 90% lidí používá parfémy. Parfémy, které stojí běžné 900-3500 můžete mít za 230-310 Kč se stejnou nebo dokonce vyšší kvalitou. Děláte dále běžou věc, kterou jste doposud dělali s tím rozdílem, že na tom můžete vydělat. Registruju denně 5 lidí a více za sebou do jedné řady. I když nebudete vůbec nikoho registrovat. Tak stejně budete vydělávat i kdyby jen málo, tak to potěší. samozřejmě pokud budete aktivní můžete vydělávat i více a vyrovnat se tak časem platu ze zaměstnání takovým příjemným způsobem.

   Přivýdělek Nabízím přivýdělek.Nejlepší rozjezd před vánociPojďte si vydělat penízky.Ráda pomohu+dárek.

   Peníze snadno a rychle z pohodlí domova Nabízím jednoduchou domácí práci-brigádu, vhodnou pro každého. práce-brigáda spočívá v pouhém vkládání informačních letáků do předem nadepsaných obálek za účelem podpořit fotbalový klub manchester united. práci-brigádu tedy zvládne opravdu každý, bez ohledu na věk či místo vykonávání práce. možný výdělek činí 2000-4000 týdně, záleží jen na vás. pro další informace pište na e-mail letosnake@seznam.cz v žádném případě se nejedná o žádný podvod, ale o reálný výdělek. zkuste to a uvidíte

  • Inzeráty nabízející maturitní vysvědčení, výuční listy apod. Zadavatel inzerátu Vám nabídne možnost získat maturitní vysvědčení za peníze, po zaplacení se však ničeho nedočkáte.


Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů.
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.01