celkem inzerátů: 17 183  |  inzerce za 24 hodin: 736

Vyhledávání:Staré hračky - plechové pušky,kývací tučnák,vojáček

číslo inzerátu: 3217516
inzerát vložen: 30.7. 2022 13:13
Prodám tyto dvě staré dětské pušky,pistole, špuntovky,kapslíkovky.Jedna bude asi na kapslíky,druhá pravděpodobně jen cvakala při stisku spouště.Kapslíkovka je funkční,druhá bohužel při stisku spouště necvaká,pouze jen se mačká spoušť.Třeba se sběratelům starých hraček,nebo jen pro vzpomínku na mládí někomu hodí.

Dále prodám sběratelům starých hraček tohoto starého tučňáka,kterému se při pohybu kýve hlava.Třeba se někomu hodí do sbírky,nebo jen pro vzpomínku na mládí,nebo do auta.

Nakonec nabízím k prodeji tohoto starého vojáka ze sady z doby DDR.Třeba se někomu hodí do sbírky,nebo jen pro vzpomínku na mládí.Nabídky prosím pouze na e-mail.Díky.

Lokalita Nevyplněno

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-426991

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-426991

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5125)
© 2005 - 2022 i-Bazar.cz | 10.9