celkem inzerátů: 34 158  |  inzerce za 24 hodin: 676

Vyhledávání:AKompas Brno půjčky úvěry Western Union levný pronájem

číslo inzerátu: 1804295
inzerát vložen: 14.2. 2019 10:27
AKompas Brno nabízí bezhotovostní i hotovostní nebankovní půjčky a úvěry zcela bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy i se záznamem v registru pro podnikatele ( levné půjčky i jen na OP i pro začínající OSVČ - živnostníky , s.r.o. , a.s. s IČ min. 3 měs., až 300 000kč až na 5 roků bez zástavy a ručitele ). Nabízíme také půjčku a úvěr hotově na ruku i převodem na účet po insolvenci - po skončení insolvence, tj. půjčky a úvěry pro klienty s řádně ukončenou insolvencí. Námi nabízená podnikatelská živnostenská půjčka a úvěr Vám bude vyplacena do 24 hodin převodem na účet nebo ihned v hotovosti v naší kanceláři.

Dále rychlé (do 5 minut) nebankovní mezinárodní i vnitrostátní převody peněz Western Union po- pá. Z AKompasu Brno můžete odesílat koruny ( Kč ) nebo do některých zemích i americké dolary ( USD ). Příjemci v cílové zemi je vyplácena měna dle výběru odesilatele a nabídky Western Union pro konkrétní stát: obvykle místní měna, americké dolary nebo eura.

Dále vstupenky - předprodej vstupenek - prodejní místo Ticketpro, Tiket Art, Ticketportal a Ticketstream. Vstupenky z AKompasu jsou ceniny s ochrannými prvky= v případě potřeby je můžete prodat.

Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopravců ( nejen prodejní místo AMSBUS ), příjem inzerce Inzert Expres, Metro.

Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné nebytové prostory- obchody, vinotéky, kanceláře a dále dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivý obchod nebo vinotéka je již od 5000 kč měsíčně a jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 kč měsíčně. Parkování je zdarma.

AKompas Brno, Štefánikova 51- vchod Šumavská, po- pá: 9- 17. Mimo otvírací dobu otevřeno dle tel. dohody.

Lokalita Jihomoravský

Cena: 1,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: AKompas s.r.o.

Telefon: +420 732 744 679

Lokalita: Jihomoravský


Všechny inzeráty uživatele AKompas s.r.o.

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 4 + 4 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3522)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02